Obsługa informatyczna dla firm

Opieka informatyczna firm to jedna z naszych propozycji dla wszystkich podmiotów prowadzących działalność na terenie miast, takich jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Łódź, Katowice lub w ich najbliższej okolicy. Obsługa IT z naszej strony to gwarancja, że trafia się pod skrzydła specjalistów. Co zyskuje klient decydując się na wariant obsługi informatycznej dla firm:

 • pomoc firmy, której – jak jest to w przypadku etatowego pracownika – nie trzeba opłacić ZUS-u czy innych składek, która nie weźmie urlopu,
 • czas opieki IT dopasowany do indywidualnych potrzeb – to elastyczny wymiar godzin,
 • sprawozdania i raporty z wszelkich działań w obszarze IT,
 • dostarczenie korzystnej cenowo oferty na sprzęt i oprogramowanie IT,
 • dogodne warunki finansowe.

To tylko kilka przykładowych zalet, jakie niesie za sobą obsługa informatyczna w naszym wykonaniu. Mamy już bogate doświadczenie w tego typu zleceniach i zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów. Zajmując się obsługą informatyczną firm, śledzimy na bieżąco różnego rodzaju nowinki techniczne, które wprowadzamy również u naszych klientów.

Różne warianty obsługi IT

Specjalizując się już wiele lat w obsłudze informatycznej, możemy zaoferować naszym klientom różne warianty świadczenia usług ITO:

 1. Pełen outsourcing IT --> Usługa polegająca na zajęciu się wszelkimi możliwymi aspektami informatyki w Twoim przedsiębiorstwie. Oferta skierowana jest do małych i średnich firm, gdzie w zamian za informatyka możemy zaproponować pakiety godzinowe według potrzeb klienta. W myśl zasady tyle pracujemy dla Ciebie, ile potrzebujesz.
 2. Dla większych klientów proponujemy oddelegowanie jednego lub większej ilości pracowników lub przejęcie i zoptymalizowanie obecnego działu IT. Dużym powodzeniem cieszy się także wykonywanie projektów "pod klucz".
 3. Outsourcing wybranych zagadnień, które sprawiają obecnie kłopot w zarządzaniu i można je powierzyć podwykonawcom - takie jak:
  • Help Desk; Backup;
  • Monitorowanie systemów IT;
  • Zdalna pomoc;
  • I inne.

Poznając potrzeby oraz oczekiwania klientów firmowych, możemy pomóc w wyborze któregokolwiek wariantu obsługi informatycznej.

Kompleksowe wsparcie techniczne

Obsługa informatyczna dla firm funkcjonujących w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i innych polskich miastach oznacza z naszej strony kompleksowe wsparcie techniczne. Zlecając nam tę usługę klienci nie muszą wzywać już żadnych innych specjalistów. Nasz zespół upora się z każdą usterką oraz z każdym wyzwaniem postawionym w ramach rozwiązań informatycznych. Proponowana przez nas obsługa IT to przede wszystkim elastyczne dopasowanie się do każdego klienta. Obsługa informatyczna dla firm – powierz nam swoje komputery! Jesteśmy Twoją najlepszą alternatywą!