O nas

Firma Lizard specjalizuje się w serwisowej opiece informatycznej. Nasi Klienci bez obaw powierzają nam swoje systemy informatyczne bo wiedzą, że najlepiej jest gdy opiekują się nim fachowcy.

Jesteśmy firmą działającą od 1998 roku i zatrudniamy wyłącznie specjalistów z dziedziny informatyki. Każdy Klient ma wyznaczonego opiekuna, do którego może zwrócić się o pomoc w każdej chwili. Dzięki nowoczesnej technologii udzielamy natychmiastowej pomocy zdalnej lub telefonicznej. Bardzo często świadczymy pomoc bezpośrednio w siedzibie naszych Klientów mając na uwadze bezpośredni kontakt z użytkownikiem oraz wyjaśnienie i przeszkolenie Państwa pracownika.

Zarządzanie serwerami umieszczonymi w naszym datacenter365.pl jak i serwerów pracujących w dowolnym miejscu na świecie realizowane jest przez naszych wysoko wyspecjalizowanych inżynierów IT. Realizują oni czynności administracyjne na obsługiwanych serwerach jak i zaawansowane konfiguracje systemów serwerowych w technologiach Microsoft, Linux, Unix i inne

Dzięki wysokiej jakości usług i stabilnej pozycji na rynku możemy pochwalić się współpracą z wieloma firmami ze wszystkich branż. Naszymi Klientami są firmy małe i duże a także korporacje o zasięgu globalnym. Obsługujemy małe firmy lokalne, wieloodziałowe organizacje; firmy posiadające przedstawicieli handlowych w terenie, zdalne magazyny, centrale za granicą. Bardzo chętnie przedstawimy do wglądu listy referencyjne.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej w ten sposób wiedzy potrafimy rozwiązywać problemy, przewidywać oraz usuwać możliwe awarie wszelkich rodzajów serwerów (Windows, BSB, Linux), systemów pocztowych (Microsoft Exchange, Lotus, Linux), potrafimy budować sieci komputerowe, bezpieczne przyłączenia do Internetu.

Fachowa pomoc w zarządzaniu systemem informatycznym zapobiega problemom z utratą danych (backup i archiwizacja danych) oraz niweluje zagrożenia związane z włamaniami do systemów Państwa firmy (Firewall).

Usługi powszechnie znane jako Cloud (chmura prywatna i chmura publiczna) to dla nas duże pole do popisu. Dzięki wieloletnim doświadczeniom jesteśmy gotowi pomóc w optymalizacji środowisk IT ich wirtualizacji i hostowaniu. Proponując umieszczenie zasobów w naszym datatenter365.pl .

Jesteśmy Operatorem telekomunikacyjnym, dzięki nowoczesności i innowacyjności chętnie rozwiążemy problemy wynikające z telekomunikacji, zaproponujemy ograniczenie kosztów przez zastosowanie łącz, central wirtualnych.

Nasz dział handlowy przygotowuje dla stałych klientów bardzo korzystne oferty na wyspecjalizowany i profesjonalny sprzęt oraz na materiały eksploatacyjne. Zakupiony sprzęt instalujemy bezpośrednio u Państwa.

Nasza firma posiada wysokie kwalifikacje branżowe takie jak Microsoft Gold Partner, HP Preferred Partner, Cisco Partner, Symantec Silver Partner.

Na wypadek nieprzywidzianych okoliczności jesteśmy ubezpieczeni, a nasze polisy sięgają 3 mln złotych.

Pracujemy w systemie ISO 9001 i ISO 27001 państwa systemy i dane są bezpieczne w naszych rękach.

Posiadamy system wspomagający pracę pomocy technicznej dla Państwa, gdzie użytkownik może zobaczyć jaki jest np. stopień zaawansowania realizacji zgłoszenia.

Lizard świadczy usługi w godzinach 9.00-17.00 w dni robocze. Jednakże możliwa jest regulacja godzin pracy opiekunów technicznych według potrzeb Klienta. Dodatkowo jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi 24 godziny na dobę we wszystkie dni tygodnia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zależności od podpisanej umowy serwisowej.

Z poważaniem Paweł Jaszczura CEO