LYNC i INTEGRALNET – Integracja systemów komunikacyjnych

Co to jest Netia Office Anywhere?

Swobodna i prosta komunikacja bez ograniczeń to podstawa sukcesu każdej firmy. Dzięki dostępnej dziś ilości rozwiązań telekomunikacyjnych możemy prowadzić ją na wiele sposobów – wedle własnych oczekiwań. Dlatego każda firma wybiera narzędzia takie by komunikacja była efektywna i dostosowana do procesów biznesowych firmy.  

Netia Office Anywhere – zintegrowane narzędzia telekomunikacyjne łączą wszystkie dostępne kanały telekomunikacyjne i pozwalają pracownikom dowolnej firmy kontaktować się i współpracować w każdej chwili, niezależnie od miejsca ich pobytu. Spójny i jednolity system komunikacji biznesowej podnosi produktywność zarówno poszczególnych pracowników, jak i całej organizacji.  

Oferta Netia Office Anywhere to same korzyści dla klientów biznesowych:

 • Pełna integracja z telefonią stacjonarną – Netia jako jedyny operator w Polsce oferuje rozwiązania Netia Office Anywhere w pełni zintegrowane z usługami telefonii IP. W praktyce oznacza to, iż wystarczy kliknąć na dany kontakt w dowolnej aplikacji, a aparat telefoniczny sam wybierze odpowiedni numer i nawiąże połączenie!
 • Zero inwestycji – przejście na rozwiązanie Netia Office Anywhere nie wymaga jakichkolwiek nakładów ze strony klienta (np. inwestowania w serwery pocztowe)
 • Redukcja kosztów operacyjnych – hostowane rozwiązania Netia Office Anywhere dostępne w ofercie Netii pozwalają na znaczące oszczędności, m.in. dzięki zmniejszeniu liczby podróży służbowych
 • Wzrost zyskowności – wspomniana wcześniej redukcja wydatków znacząco wpływa na parametry finansowe każdej firmy.
 • Bezpieczeństwo i redukcja ryzyka – stały back-up danych i data centers zaprojektowane w taki sposób, aby chroniły dane przed wszelkiego rodzaju niespodziewanymi wydarzeniami zapewniają całkowite bezpieczeństwo przesyłanych i przechowywanych informacji. Wszystkie data centers zlokalizowane są na obszarze Unii Europejskiej.
 • Dostępność zawsze i wszędzie - gwarancja dostępności funkcjonalności Netia Office Anywhere wynosi 99,9%. Co więcej, sam dostęp możliwy jest z dowolnego miejsca na świecie także poprzez interfejs przeglądarki internetowej
 • Dostęp do najnowszych licencji – dzięki ofercie Netia Office Anywhere, firmy nie muszą martwić się o wymianę oprogramowania na nowsze. W ramach opłaty abonamentowej klienci uzyskują zawsze dostęp do najbardziej aktualnych na rynku wersji oprogramowania.
 • Wzrost produktywności – dzięki rozwiązaniom Netia Office Anywhere, pracownicy firmy korzystają ze wspólnego interfejsu, który integruje różne kanały komunikacji. Takie elementy Netia Office Anywhere jak np. zarządzanie statutem obecności, współdzielony kalendarz, wspólna książka adresowa, synchronizacja z urządzeniami mobilnymi czy pełna integracja z usługami telefonii stacjonarnej pozwalają na zaoszczędzenie znacznej ilości czasu, który można wykorzystać na inne bardziej istotne aktywności
 • Optymalizacja przepływu informacji – oddzielnie stosowane dotąd urządzenia oraz różnorodne wykorzystywane systemy teleinformatyczne stają się elementami jednego, spójnego i kompleksowego rozwiązania, dzięki przepływ informacji jest szybszy i bardziej efektywny.
 • Szybsze podejmowanie decyzji - zintegrowane kanały kontaktowe zapewniają automatyczne kierowanie połączeń do różnych terminali końcowych w zależności od wybranego środka komunikacji czy aktualnego statusu użytkownika. Pracownicy mogą więc znacznie szybciej skontaktować się z daną osobą bez konieczności zastanawiania się, który kanał komunikacji wybrać w danym momencie.
 • Lepsza obsługa klienta końcowego – dzięki natychmiastowemu dostępowi do dowolnych informacji oraz ułatwionej, scentralizowanej komunikacji wewnątrzfirmowej
 • Skalowalność i elastyczność rozwiązania – Netia doskonale rozumie specyficzne wymagania klientów oraz zmieniające się warunki funkcjonowania przedsiębiorstw. Dlatego też oferta Netia Office Anywhere szyta jest na miarę i może zostać w łatwy i szybki sposób dostosowana do aktualnych potrzeb klienta – np. gdy zajdzie konieczność wykreowania nowych skrzynek pocztowych w związku z zatrudnieniem nowych pracowników
 • Ochrona środowiska – centralizacja przetwarzania danych pozwala na znaczące obniżenie zużycia energii i znaczące oszczędności. Dzięki przejściu na rozwiązania hostowane firma nie musi utrzymywać nadmiarowych serwerów. Co więcej, prowadzenie szkoleń, spotkań i prezentacji on-line pozwala na uniknięcie podróży służbowych, co również przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego
 • Wyróżnienie i wzrost morale pracowników – dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i rozwiązań, niedostępnych w innych firmach, wzrasta motywacja Twoich pracowników.
 • Sprawdzony dostawca rozwiązań – oferta Netia Office Anywhere opiera się na rozwiązaniach firmy Microsoft – światowego lidera oprogramowania 
 • Zyskanie przewagi konkurencyjnej – co pokazują przypadki firm w Europie Zachodniej i USA, które wdrożyły rozwiązania UC

 Kupując usługę Hostowana skrzynka pocztowa otrzymujesz:

 • profesjonalną biznesową skrzynkę pocztową o pojemności 1 GB
  Korzystaj z profesjonalnej poczty elektronicznej klasy biznes opartej na najpopularniejszym na świecie rozwiązaniu serwerowym – Microsoft Exchange.

 • możliwość dowolnego rozszerzenia pojemności skrzynki pocztowej
  Sam decydujesz jaka ma być pojemność skrzynek pocztowych pracowników w Twojej firmie.

 • wspólna książka adresowa i współdzielony kalendarz
  Funkcjonalność pozwala na dostęp do danych kontaktowych pracowników, klientów, dostawców, znajomych itd. oraz zarządzanie harmonogramami – widocznymi także dla Twoich współpracowników.

 • dostęp przez klienta poczty także na WWW z dowolnego miejsca na świecie
  Wystarczy dostęp do Internetu z dowolnego komputera na całym świecie, by sprawdzić pocztę, dane kontaktowe danego pracownika czy zorganizować spotkanie.

 • obsługę domeny firmowej
  Możesz korzystać z dotychczasowej domeny lub wybrać domenę proponowaną przez Operatora.